Privatumo Politika

1. PRIVATUMO POLITIKA

Azuritas svetainė renka duomenis apie www.azuritas.lt svetainės lankytojus. Ši procedūra yra visiškai paprasta ir skirta Rugpjūtis suprasti, kaip naudinga bei reikalinga yra mūsų interneto svetainė, ir kaip ją tobulinti ateityje. Mes gerbiame savo lankytojų bei kitų duomenų subjektų teises į jų privačią informaciją, todėl jų asmens duomenis tvarkome vadovaudamiesi Europos Sąjungos Bendruoju asmens duomenų apsaugos reglamentu Nr.2016/679 (ES) (toliau – reglamentas), kad nepriekaištingai atitiktume visus teisės aktų keliamus reikalavimus bei pateisintume savo klientų pasitikėjimą. Šioje UAB “Azuritas” privatumo politikoje galite rasti visą privalomą informaciją apie asmens duomenų tvarkymą pagal Europos Sąjungos Bendrąjį asmens duomenų apsaugos reglamentą Nr. 2016/679 (ES) internetinėje svetainėje www.azuritas.lt .Perduodami savo asmens duomenis Azuritas.lt, Jūs sutinkate su šios internetinės svetainės privatumo politikos taisyklėmis, suprantate jos nuostatas ir sutinkate jos laikytis.

Skirkite savo brangaus laiko susipažinimui su Asmens duomenų tvarkymo politika ir atidžiai viską perskaitykite. Susidūrus su neaiškumais, prašome susisiekti elektroniniu paštu info@azuritas.lt, arba telefonu: (8 5) 212 0652

Mūsų privatumo politikos tikslas – užtikrinti mūsų lankytojų privatumo apsaugą atskleidžiant, kaip Įmonė apdoroja lankytojų duomenis, kaip juos saugo bei padėti lankytojams suprasti kokios yra jų teisės ir kaip lankytojų – klientų asmens duomenys yra tvarkomi.

2. SĄVOKOS:

Duomenų valdytojas – Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB “Azuritas” įmonės kodas 181343812

.Asmens duomenys – bet kuri informacija, susijusi su gyvu asmeniu, kurio tapatybė yra nustatyta arba gali būti nustatyta. Skirtinga informacija, kuri surinkta kartu gali atskleisti konkretaus asmens tapatybę, taip pat yra laikoma asmens duomenimis. Asmens duomenimis laikoma:

 1. Vardas, pavardė;
 2. Namų adresas;
 3. Elektroninio pašto adresas;
 4. Asmens tapatybės kortelės numeris;
 5. Asmens kodas;
 6. Buvimo vietos duomenys (pvz.: buvimo vietos duomenys mobiliame telefone ir/ar internete);
 7. Interneto protokolo (IP) adresas;
 8. Slapukų identifikatoriai;
 9. Jūsų telefono reklamos identifikatorius;
 10. Ligonės arba gydytojo turimi duomenys, kurie gali būti simbolis, pagal kurį galima konkrečiai nustatyti asmens tapatybę.
 11. Ir kt….

Duomenų apsaugos pareigūnas – asmuo atliekantis nuolatinę duomenų apsaugos priežiūrą ir kontrolę įmonėse. Su Rugpjutis.lt duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti elektroniniu paštu info@azuritas.lt.

Slapukai (angl. – cookies)?

Slapukas yra nedidelis tekstinis elementas, kurį interneto svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai apsilankote svetainėje. Tai leidžia svetainei tam tikrą laiką prisiminti Jūsų veiksmus ir nustatymus (tokius kaip prisijungimo vardas, kalba, raidžių dydžiai ir kiti vaizdo nustatymai) tam, kad Jums nereiktų kaskart juos įvesti pakartotinai apsilankius svetainėje ar naršant po jos atskirus tinklapius.

3. ASMENS DUOMENŲ ŠALTINIAI

Asmens duomenys yra gaunami svetainės lankytojui apsilankius svetainėje ir/ar juos pateikiant internetinėje svetainėje www.azuritas.lt .

Svetainėje yra naudojami slapukai, kurie saugoja informaciją kliento kompiuterio kietajame diske arba paieškos programoje. Taip įmonė gali nustatyti, kad Klientas jau lankėsi įmonės internetinėje svetainėje ankščiau. Įmonė naudoja slapukus, siekdama užtikrinti sklandų ir pačią patogiausią jos peržiūrą.

4. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

Svetainės lankytojas apsilankydamas internetinėje svetainėje www.azuritas.lt ir pateikdamas asmens duomenis sutinka, kad Azuritas.lt surinktus asmens duomenis naudotų tik tikslais, nurodytais šioje privatumo politikoje.

Internetinėje svetainėje www.azuritas.lt renka tokius asmens duomenis:
 1. Vardas;
 2. Pavardė;
 3. Elektroninis paštas;
 4. Miestas;

Kaip Jūs galite valdyti svetainės slapukus?

Jūs galite bet kada vos panorėję valdyti ir/arba ištrinti slapukus – kaip tai padaryti, sužinosite čia: http://www.youronlinechoices.com/. Galite ištrinti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus; be to, daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad jos neleistų įdiegti slapukų. Svarbu paminėti, kad jei tai padarysite, gali tekti rankiniu būdu įvesti savo pageidaujamus nustatymus kaskart apsilankius mūsų interneto svetainėje. Be to, kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti arba veikti nesklandžiai.

Kokie yra slapukų tipai?:

 1. Būtinieji slapukai – tai slapukai be kurių svetainė arba programa gali veikti nesklandžiai ir nekorektiškai (pvz.: lėtesnis veikimas, galimi strigimai);
 2. Funkciniai slapukai – tai slapukai naudojami pagerinti asmeniškai svetainės lankytojui pritaikytus pasiūlymus, padeda įsiminti koks svetainės turinys buvo peržiūrimas ir

susilaukė daugiausiai svetainės lankytojų dėmesio.

 1. Pirmųjų šalių slapukai – tai slapukai susiję su naudotojo aplankytos svetainės domenu;
 2. Trečiųjų šalių slapukai – tai slapukai, kurie yra gaunami iš kitų svetainių, kurių elementų pvz.: skelbimų ar vaizdų, įterpta lankomame puslapyje
 3. Tiksliniai arba reklaminiai slapukai – šie slapukai yra naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas galėtumėte matyti tam tikrą kartų skaičių ir kad tai padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą.

Kaip ir kokius slapukus naudoja www.azuritas.lt svetainė:

Slapuko pavadinimas

Duomenų tvarkymo tikslas/paskirtis

Sukūrimo momentas

Galiojimo laikas

_ga Naudojamas vartotojams atskirti Nuo pirmojo apsilankymo 2 metai

_gid

Naudojamas vartotojams atskirtiNuo kiekvieno apsilankymo per 24val.

24 val.

_gat_gtag_UA_145696548_1Naudojamas norint reguliuoti užklausos greitį. Jei „Google Analytics“ diegimą per „google“ žymių

tvarkyklę šis slapukas bus pavadintas

_dc_gtm_<property- id>>.

Nuo kiekvieno apsilankymo

1 minutė

NID

Tai tarsi raktas, kurį galima naudoti norint gauti kliento ID iš „AMP Client ID“ paslaugos.Nuo pirmojo apsilankymo svetainėje

Nuo 30sek iki 1 metų

Koks yra slapukų naudojimo teisinis pagrindas?

Teisinis pagrindas naudoti slapukus yra Azuritas.lt teisėtas interesas užtikrinti interneto svetainės techninį funkcionavimą. Tais atvejais, kai slapukai naudojami siekiant prisiminti Jūsų pasirinktis bei kaupti statistiką, teisinis pagrindas slapukų naudojimui yra Jūsų asmeninis sutikimas. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti.Primename, kad, jei nesuteikiate interneto svetainei teisės naudoti slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies arba visiškai neveikti.

Kas turi prieigą prie Jūsų pateikiamų asmens duomenų?

Prieigą prie Jūsų pateikiamų asmens duomenų turi tik UAB “Azuritas” darbuotojai.

5. ASMENS DUOMENŲ SAUGOJIMO TERMINAS

Šioje internetinėje svetainėje surinktus asmens duomenis saugoja įmonės informacinėse sistemose el. formatu. Rugpjutis.lt patikina, kad asmens duomenys yra tvarkomi ne ilgiau, negu reikia duomenų tvarkymo tikslams pasiekti arba ne ilgiau nei to reikalauja duomenų subjektai (Jūs) ir/ar numato teisės aktai. Įprastai Rugpjutis.lt tokius surinktus asmens duomenis saugoja 3 metus. Praėjus duomenų saugojimo laikotarpiui asmens duomenys yra negrįžtamai sunaikinami.

Kas yra slapukų tipai?

6. DUOMENŲ SUBJEKTO ASMENS DUOMENŲ TEIKIMAS

Rugpjutis.lt įsipareigoja visokeriopai laikytis konfidencialumo pareigos Klientų asmens duomenų atžvilgiu. UAB “Azuritas” užtikrina, kad asmens duomenys bus griežtai saugojami vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymų bei ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatomis. Asmens duomenys nebus nei pardavinėjami nei nuomojami tretiesiems asmenims.

7. DUOMENŲ SUBJEKTO TEISĖS

Duomenų subjektas, pateikęs duomenų valdytojui ar duomenų tvarkytojui asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą arba tinkamai identifikavęsis elektroninėmis priemonėmis, turi teisę gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti bent per paskutinius 1 metus.

SVARBU atkreipti dėmesį į tai, kad Duomenų subjektas, pateikdamas prašymą susipažinti su tvarkomais savo asmens duomenimis, neturi nurodyti asmens duomenų naudojimo tikslo. Duomenų valdytojas turi pateikti ne apibendrintą informaciją, kad tvarkomas vardas, pavardė, adresas ir kt., bet konkrečią asmens informaciją.

8. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Ši privatumo politika yra plėtojanti ir tobulinanti UAB “Azuritas” įmonės veiklą. Įmonė turi teisę, bet kuriuo metu vienašališkai pakeisti šią privatumo politiką papildomai, asmeniškai neinformuodama svetainės naudotojų.

Įmonė pakeitusi privatumo politikos nuostatas, informaciją apie pasikeitimus talpina www.azuritas.lt svetainėje

Pradėkime pokalbį
Kaip norėtumėte su mumis bendrauti?
Send a message
How can we help?
We usually reply within 24-hours.
Thank you!

Your message has been sent!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
This is an extra message if you want it. Maybe an FAQ, link to a help center, etc.
Use this window to start new conversations.
Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai, kad pagerintumėte svetainės naršymą, analizuotumėte svetainės naudojimą ir padėtumėte mūsų rinkodaros pastangoms. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.