Kaip pasirinkti tinkamą fasado apdailą?

Patarimai
Balandžio 2020, Rapolas Šlajus

Nors daug kam namų grožis asocijuojasi su vidaus apdaila, neverta pamiršti ir eksterjero  – jis yra tarsi namo veidas, kurį rinktis reikia labai atsakingai. Pasirinkimų apstu: metalas, medis, tinkas, akmuo, klinkeris... Galima tęsti ir tęsti, todėl nenuostabu, kad žmonės, kurie savo svajonių namus dar tik  įsirenginėja, priversti ilgai laužyti galvą, kuris variantas yra tinkamiausias.

Atsižvelgti reikėtų į kelis pagrindinius kriterijus: ilgaamžiškumą, atsparumą drėgmei, bendrą estetinį vaizdą, kokybę bei kainą. Visus šiuos privalumus turi klinkerinės plytelės.

Pradėkime nuo dalyko, kurį pamatome pirmiausiai – išvaizdos. Kadangi namas yra ilgalaikė investicija, labai svarbu, kad jo fasadas jus tenkintų kaip įmanoma ilgiau. Harmoningai suderintos spalvos, nesvarbu ar jos ryškios, ar pastelinės, kiekvieną kartą grįžus namo suteiks gerų emocijų, puoš aplinką. Klinkerinės plytelės pasižymi itin gausia spalvų gama, jų neveikia saulės spinduliai, jos neblunka arba blunka labai minimaliai. Suprantame, kad nuosavame name visada yra ką veikti, tačiau fasadui pasirinkus klinkerio plyteles galime užtikrinti, kad dėl jų sukti galvos tikrai nereikės – jas natūraliai nuplauna lietaus vanduo.

Natūralu, kad skirtingų rūšių apdaila pasižymi skirtingomis savybėmis, tačiau viena jų yra ypatingai svarbi. Klinkerinių plytelių atsparumas drėgmei ilgalaikėje perspektyvoje sutaupys jums nemažai pinigų, nes jų nereikės prižiūrėti ar impregnuoti. Jei jos teisingai suklijuotos, galima negalvoti ir apie skilimus, irimus ir t.t.

Ilgaamžiškumas labai svarbu, nes namai dažnai eina iš kartos į kartą, o nuolatinės statybos turbūt niekam nepatinka. Investavus į kokybišką lauko apdailos medžiagą galėsite būti ramūs, kad jos nepaveiks nei krituliai, nei UV spinduliai, nei kiti  aplinkos veiksniai.

Kokybė prasideda nuo geros medžiagos pasirinkimo, o baigiasi kompetetingo meistro darbu. Neverta rizikuoti ir taupyti – puikiai žinome posakį, kad šykštus moka du kartus. Rinkitės gerai žinomų, puikią reputaciją turinčių gamintojų gaminius. Jums gali padėti UAB „Azuritas“, kuri užtikrins, kad lauko apdaila eitųsi sklandžiai nuo A iki Z, o galutinis rezultatas džiugintų ilgus metus.Pradėkime pokalbį
Kaip norėtumėte su mumis bendrauti?
Send a message
How can we help?
We usually reply within 24-hours.
Thank you!

Your message has been sent!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
This is an extra message if you want it. Maybe an FAQ, link to a help center, etc.
Use this window to start new conversations.
Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai, kad pagerintumėte svetainės naršymą, analizuotumėte svetainės naudojimą ir padėtumėte mūsų rinkodaros pastangoms. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.