Klinkeris – kas tai?

Klinkeris – kas tai? Daugeliui vartotojų gali kilti klausimas kas yra klinkeris. Klinkeris yra viena iš sudėtinių žaliavų portlandcemento gamyboje.

Šiuo atveju kalbame apie apie klinkerį, kaip apie galutinį statybinės medžiagos unikalų produktą, kuris pagamintas iš natūralaus skalūninio molio ir išdegtas tunelinėse krosnyse aukštesnėje, negu 1 100 C temperatūroje. Klikeris yra viena iš seniausių ir natūraliausių statybinių medžiagų, kurios sudėtinė gamybos žaliava yra skalūninis molis, priemolis, smėlis. Klinkeris gali būti gaminamas nuo šviesios spalvos iki tamsios spalvos (priklausomai nuo žaliavos ir gamybos proceso), įvairių formatų, tekstūrų ir/ar faktūrų. Klinkerio produktai –plytos, fasadinės plytelės, stogo čerpės, klinkerio trinkelės, grindų plytelės. Klinkerio kokybė labai priklauso nuo molio žaliavos, paruošimo ir išdegimo procesų.

Klinkerį mėgsta architektai, dizaineriai tiek privačių, tiek viešųjų erdvių eksterjerui bei interjerui įrengti, siekiant autentiškumo detalių. Svarbiausias klinkerio argumentas yra tai, kad išlieka spalvos atsparumas ir stabilumas po daugelio metų, o dėl itin stiprios keramikos klinkerio paviršiai užtikrina optimalią apsaugą nuo trinties, įbrėžimų, šalčio, druskų ar rūgšties poveikio ir nešvarumų kaupimosi. Klinkeris dėl mažo vandens įgeriamumo ≤ 6 % ir didelio medžiagos tankio ≥ 1,9 kg/dm3 užtikrina atsparumą atmosferiniams aplinkos poveikiams ir ilgą tarnavimo laiką. Dėl klinkerio pasiekiamų techninių savybių, užtikrinančių ilgą tarnavimo laiką, tiek pastatų fasadai, tiek vidaus ir lauko dangos nereikalauja ypatingos priežiūros, palengvina eksploataciją ir mažina eksploatacines išlaidas. Taip, klinkeris nėra pigus produktas, bet patrauklus savo išvaizda ir praktiškumu. Tiems. kas renkasi kokybiškas medžiagas, tinka klinkerio produktai.

Remiantis tiek praktine patirtimi, kurią esame sukaupę daugiau kaip per 25 metus, tiek turimomis techninėmis žiniomis teikiame konsultacijas klinkerio panaudojime eksterjere ir/ar interjere.

Ilgas klinkerio tarnavimo laikas yra teigiamas tvarumo įvertinimas. Kaip ir daugelis statybinių medžiagų eksterjere / interjere dėvisi ir sensta, bet, kaip žmonės sako, klinkeriui būdingas ypatumas „dėvisi ir sensta grakščiai“ .

Pradėkime pokalbį
Kaip norėtumėte su mumis bendrauti?
Send a message
How can we help?
We usually reply within 24-hours.
Thank you!

Your message has been sent!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
This is an extra message if you want it. Maybe an FAQ, link to a help center, etc.
Use this window to start new conversations.
Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai, kad pagerintumėte svetainės naršymą, analizuotumėte svetainės naudojimą ir padėtumėte mūsų rinkodaros pastangoms. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.