Klinkerio trinkelės grindiniui

Klinkerio trinkelės šimtmečiais naudojamos kaip sutvirtinimo ir apdailos medžiaga įvairiausioms važinėjimui ir vaikščiojimui pritaikytoms teritorijoms. Jos yra itin tvirtas ir ilgaamžis gaminys, pasižymintis tokiomis savybėmis, kaip ypač mažas vandens įgeriamumas, atsparumas aplinkos poveikiui, temperatūrų kaitai. 

Kadangi klinkeris yra natūrali gamtinė medžiaga, jos spalva nėra absoliučiai vienalytė. Todėl klojant trinkeles būtina iš karto imti jas iš visų turimų padėklų. Tik tokiu būdu bus išgaunamas vienodas margumas.

Tinkamai atlikus trinkelių klojimų darbus jos tarnaus neribotą laiką ir nereikalaus jokios ypatingos priežiūros. Uždarose patalpose ar po stogu uždengtuose plotuose gali tekti kartkartėmis pavalyti trinkeles. Atvirose vietose įvairaus tipo dėmės ilgainiui išnyksta savaime, veikiant natūralioms gamtos sąlygoms, tokioms kaip lietus, sniegas.


Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai, kad pagerintumėte svetainės naršymą, analizuotumėte svetainės naudojimą ir padėtumėte mūsų rinkodaros pastangoms. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.
Azuritas Komanda
Atsako greitai ir tiksliai
Azuritas
Sveiki, kuo galime padėti?
Pradėti bendravimą