Klinkerio plytelių klijavimas

Daromos klaidos
Rugsėjos 2020, Rapolas Šlajus

 Norint džiaugtis klinkerio plytelių ilgaamžiškumu bei išskirtinumu labai svarbu yra tinkamai jas suklijuoti. Prastai suklijavus plyteles ar netinkamai užpildžius tarpus jos gali prarasti ne tik estetinę išvaizdą, bet ir dalį savo puikių savybių.

  1. Įsidėmėkite, kad norint gauti tolygų spalvos margumą, klijuojant plyteles būtina imti jas ne tik iš skirtingų pakuočių, bet ir iš visų esamų padėklų.
  2. Svarbu, kad tarp pagrindo ir plytelės neliktų tarpų, tuštumų, nes juose kaupiasi drėgmė, kuri daro žalą. Norint to išvengti reikia specialiais klijais tepti ne tik pagrindą, bet ir plytelę – klijuojant tokiu metodu galėsite būti tikri, kad apdaila džiugins Jus ilgai ir nekils jokių bėdų.
  3. Geros siūlės ne tik dailiai atrodo, bet ir gali padėti užtikrinti suklijuotų klinkerio plytelių ilgaamžiškumą. Rekomenduojama išlaikyti bent 10-12 milimetrų siūlių plotį, tačiau šis skaičius gali skirtis priklausomai nuo plytelių matmenų.
  4. Siūles tarp klinkerio plytelių, kurių paviršius lygus, galima užglaistyti tepant mišinį ant viso paviršiaus. 
  5. Visi šiurkštūs, sendinti ir tekstūruoti paviršiai glaistomi įprasta smaila mentele ir metaline glaistykle.


Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai, kad pagerintumėte svetainės naršymą, analizuotumėte svetainės naudojimą ir padėtumėte mūsų rinkodaros pastangoms. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.
Azuritas Komanda
Atsako greitai ir tiksliai
Azuritas
Sveiki, kuo galime padėti?
Pradėti bendravimą